Zoostorm 7678 Tower PC – Core i5 3.0GHz 8GB Ram 500GB HDD Win 10 Home
£81.00
Out of stock
Orders placed before 1pm are usually shipped the same working day
12 Month Warranty
14 Day Money Back Guarantee
Lost Cost Shipping
In-store Collection available
The system has been fully tested. There are signs of use to the casing. Windows 10 Home 64-bit has been installed including all drivers (using Windows 8 licence embedded in the Bios).
Additional information
| Weight | 7000 g |
|---|---|
| Grade | C – Used, tested, working, Fair cosmetic condition |
| Model | Zoostorm 7876 Tower |
| Processor Type | Intel Core i5 3330 CPU @ 3.0GHz |
| Memory | 8GB |
| Hard Drive Capacity | 500GB HDD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Optical Drive | DVDRW |
| Chassis Type | Tower |
| Operating System | Windows 10 Home 64-Bit |
| Location | U4 |
We’re Buying Office IT Equipment
We’re Buying Office IT Equipment — Fast, Secure & ISO Certified
Full office IT clearances across London.





