HP Compaq Pro 4300 SFF PC – Intel Core i3 3.3GHz 8GB 500GB HDD Win 10 – WIFI
£59.00
Orders placed before 1pm are usually shipped the same working day
12 Month Warranty
14 Day Money Back Guarantee
Lost Cost Shipping
In-store Collection available
HP Compaq Pro 4300 SFF PC - Intel Core i3 3.3GHz 8GB (2 x 4GB - 2 ram slots) 500GB HDD Win 10 - WIFI
The system has been fully tested. There are signs of use to the casing. Windows 10 Pro 64-bit has been installed including all drivers (using Windows 8 licence embedded in the Bios). Cosmetic Grade C. Contents: Base Unit, Mains Lead, WiFi Dongle.
Additional information
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Grade | C – Used, tested, working, Fair cosmetic condition |
| Model | HP Compaq Pro 4300 SFF |
| Processor Type | Intel Core i3 3220 CPU @ 3.30GHz |
| Memory | 8GB |
| Hard Drive Capacity | 500GB HDD |
| Optical Drive | DVDRW |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Operating System Edition | Windows 10 Professional 64-Bit |
We’re Buying Office IT Equipment
We’re Buying Office IT Equipment — Fast, Secure & ISO Certified
Full office IT clearances across London.




